6 Haziran 2014 Cuma


massivead

Massivead dünya çapında reklam pazarı ile network ağını birleştirmiş  sabit kazanc dağıtan bir şirkettir. Massivead bir mlm sistemidir. Reklam pazarı ile networku birleştirmiş binary kazancı da olan reel bir pazardan besleniyor. Aditmax, bannersbroker benzeri ama daha büyük dünya çapında bir yapılanması olan network ve binary ayakları bulunan internet dünyasında şimdiye kadar gelmiş en büyük sistemdir. 

  

Şirketin sertifika ve ulusal kayıtları:

 

sertifika


sertifika
sertifika2sertifika3

Yatırdığımız parayla alınan reklam paketleri 10 ay boyunca işlettirilip her 10 günde bir paketin durumuna göre sabit kazanc dağıtılıyor. Her 10 günde bir reklam izleme şartı var. Kazanc buna göre hesabınıza yatıyor.

                                                             Paketler Ve Kazanc:paketler Örneğin business paket için 1000$ yatırırsanız: Her 10 günde bir defa view ad bölümünden reklamları izlersiniz ve 120$ ad wallet hesabınıza yatar. Ayda 3 defa 120$ alırsınız. Ayda 360 $ kazanmış olursunuz. Paranızı her zaman isteyebilirsiniz ama dediğim gibi her ayın 15 inde ad wallettaki paranız hesabınıza gönderilir. Para çekmeden önce bir defaya mahsusu My account bölümünden information sayfasından para çekme işlemci ismi ve hesap numarasını girmelisiniz. Bu şekilde 10 ay boyunca kazancınız devam eder. Toplamda 3600$ size dönmüş olur. %15 lik admin kesintisiyle net 3060$ kazanc sağlamış olursunuz.


 Sistemin İşleyişi:

      Sisteme kayıt yapınca inactive siniz. active olmak için enaz 100 dolar yatırıp Talk admin bölümünden para transfer detayları ve ekran görüntüsünü prt scrn ile painte alıp gönderiyosunuz 24 saat içinde onaylanıyor. sonra ad history bölümünden adminin gönderdiği ad code unu kopyalayıp upgrade kısmından upgrade yapıyorsunuz. artık active oldunuz. My account altındaki manage information bölümündek account id ya hesap nosunu ve account name e account ismini yazıp transaction passwordununz ile onaylayacaksınız.sonra günü gelince reklam izleyeceksiniz. Ne gün izleyeceğinizi view ad bölümünde tarihini görebilirsiniz. İlkinde gününde çıkar sonrakilerde hep 1 gün sonraları çıkar.View ad bölümünde reklamlar çıkar. 10 ay boyunca 2. defa aynı hesap için para yatırmanızın size faydası yok. Sadece bir defa almak istediğiniz paket miktarınca yatırabilirsiniz. Yeni bir hesap açarak bunu yapabilirsiniz. Yeni hesap multiaccounta girer eski hesapla tüm  bilgiler aynı olmalı. Alt üyelerden zaman zaman para gelir. Alt üyelerden gelen paralar E-wallete yatar ve bu parayı her pazartesi çekebiliyosunuz.10 günde 1 defa paketin durumuna göre belli sayıda reklam izleme zorunluluğu var.Basic paket her katagoriden 1 er reklam izler Turbo 2, business 3,... Bölümde yazar. View ad bölümünden ne zaman reklam gösterileceği görülüyor. O gün gelince reklam izlemelisiniz. Örneğin 100 dolarlık basic paket için her kategoriden 1 tane olmak üzere toplam 6 reklam izliyosunuz. Reklamlar 30 saniyelik. Beliren kodu girip onaylarsınız. Sonuncu reklamdan hemen sonra paranız ad wallet hesabınıza geçer. Ad wallettaki paranızı kullandığınız uluslararsı işlemci bankanıza her ayın 15 inde çekebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı 13 ünde de gönderiliyor artık. Hem 13 hem 16 sında. Son isteme günü ayın 15 idir. Alt üyelerden vakitli vakitsiz gelen paralar da E Wallet hesabınıza geçer. E Wallettaki paranızı herzaman isteyebilirsiniz ama pazartesi günleri gönderiliyo. %15 admin kesinti yapıyor.

   Sisteme kayıt olmak için: www.massivead.com


 Aktifleştime maili junk maile spama gelebiliyor. Spam değil diye işaretlemelisiniz. Maili hiç açmadanda aktifleştirme yapabilirsiniz. Member id ve password ile girdiğinizde transaction password karşınıza çıkar onu kaydedin. Her girişte mail adresinize kod gelir onla giriliyo. Oppurtunity butonu altında deposit bölümü var. Deposit bölümünden enaz 100 dolar yatırırsanız( nereye yatıracağınız kullanmak istediğiniz işlemcinin karşısındaki ok işaretine tıklanınca açılır ve orada parayı yatıracağınız işlemci gözükür.)depozito

 Ardından Talk Admin bölümünden admine resmiyle beraber yazıp bildirirseniz ( ingilizce bilmeyenler bu bölüme please confirm yazıp havalenin detay resmini prnt scrn ile alıp painttekopyalasınlar jpg olarak gönderin.) 1 gün sonra veya bi kaç saat üstte yanıp sönen kırmızı bir buton çıkar:Admin replied diye.Size ad history bölümüne  ad code göndermiştir. Onu kopyalayıp upgrade ad bölümünden upgrade yapacaksınız. Yaptıktan sonra statünüz active olur ve artık para kazanabilirsiniz. Günü gelince view ad den reklam izleyeceksiniz. Hangi gün izleyeceğiniz ad view bölümünde orada yazar. İzlemeniz gereken miktar pakete göre değişir, bunu o bölümde görebilirsiniz.İzlemeniz gerektiği kadar izledikten sonra ad wallet bölümündeki hesabınıza paranız yatar.

Sisteme kayıt olmak için: www.massivead.com

   Ağ:

    Sistemin network ağı ve binary kazancları da var:


binary


%5 referrallerinizden, %10 da binary ağdan gelir geliyor. Bu kaznlar E Wallet hesabınıza yatar ve ne zaman geldiği belli olmuyor.network
Sistem multi account kabul ediyor. Adınıza birden çok hesap açabilirsiniz. Sitenin paranızı yerli atmlerden çekmeniz için isteğiniz doğrultusunda adresinize göndereceği bir mastercardı da var. Ama henüz çıkarmadılar.Çalışmlar yapılıyor.

 Ödeme Kanıtları:

Şimdiye kadar aldığım ödemelerden bir kısmı:


odeme
 Alt Üye Kazacları:

    Oppurtinity altında referral bannerleri ve invite friend bölümünde de mail adresini yazarak başkalarını davet edebileceğiniz mail atma bölümü bulunmaktadır.  Massivead Mastercard:

  Massivead kazanclarımızı çekebilmemiz için bir prepaid card çıkarma çalışmaları yapıyor.

Sisteme kayıt olmak için: www.massivead.com

Ekibimizden kayıt olanlara yatırımlarının %10 unu iade ediyoruz ve hertürlü yardımı yapıyoruz. 


Sorularınız için: sabribuyukyildiz@gmail.com

Skype: doruk58@hotmail.com

GSM: 05437416964
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder